I Charytatywny Turniej Piłkarski

W sobotę 18 marca 2017 r. w Hali Centrum Sportu UŁ odbył się I Charytatywny Turniej Piłkarski „Gramy razem dla Akademii Przyszłości” zorganizowany pod patronatem Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ. Celem Turnieju była zbiórka środków finansowych na rzecz programu Akademia Przyszłości.

W rozgrywkach sportowych wzięły udział drużyny: Santander Universidades (2 zespoły), AZS UŁ Coffee Point, In Wood We Trust, Happy Mix Food oraz Drużyna Wydziału Zarządzania. Sportowe emocje obserwowali podopieczni programu Akademia Przyszłości, którzy dzielnie kibicowali zawodnikom.
W przerwie pomiędzy fazą grupową a finałem oraz meczem o 3. miejsce na dzieci czekały specjalne atrakcje: trening piłkarski przygotowany przez szkółkę Gol Academy oraz mini-warsztaty cheerleaderskie, prowadzone przez Annę Krasnovą.

Rozstrzygnięcia w fazie grupowej pozwoliły na awans do finału zespołów AZS UŁ Coffee Point oraz Happy Mix Food, w meczu o 3. miejsce zmierzyły się drużyny Santander oraz Drużyna WZ. Ostatecznie podium prezentowało się w sposób następujący:
1. Happy Mix Food
2. AZS UŁ Coffee Point
3. Drużyna WZ

Zwycięska drużyna odebrała z rąk Dziekana Wydziału dr hab. Tomasza Czapli, prof. UŁ puchar przechodni. Wszystkie zespoły, które zajęły miejsca od 1 do 3 otrzymały ponadto pamiątkowe medale oraz upominki od Wydziału Zarządzania i firmy Dachser, partnera Wydziału Zarządzania UŁ. Pamiątkową statuetkę dla króla strzelców odebrał zawodnik drużyny Happy Mix Food - Oskar Brzeziński.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizowane przez nas wydarzenie: partnerowi głównemu Fundacji Santander Universidades, firmom Happy Mix Food, Coffee Point, In Wood We Trust oraz fundatorom nagród dla zawodników i dzieci: firmom Dachser i Rossmann, a także studentom z koła naukowego Sinergia.
Cieszymy się, że wspólnie ze studentami, absolwentami i przedstawicielami naszych partnerów biznesowych mogliśmy aktywnie włączyć się w program Akademii Przyszłości. Dzięki środkom zebranym z wpisowego drużyn uczestniczących w Turnieju kolejna grupa dzieci, podopiecznych Akademii Przyszłości, otrzyma opiekę i wsparcie wolontariuszy w procesie edukacji wczesnoszkolnej.
 

O Turnieju:

Zapraszamy 6-8 osobowe drużyny studentów, pracowników, absolwentów oraz partnerów biznesowych Wydziału Zarządzania UŁ do udziału w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim.

Każda drużyna poprzez wpłatę wpisowego w wysokości 500 zł wspiera szczytny cel objęcia opieki nad grupą dzieci w programie Akademii Przyszłości.

Wspólnie możemy zdziałać więcej!

Regulamin do pobrania (.pdf)

Karta zgłoszeniowa do pobrania (.doc)

Termin: 18 marca 2017 r.; g. 10.00
Miejsce: Centrum Sportu UŁ, Łódź, ul. Styrska 20/26
Organizator: Wydział Zarządzania UŁ; Stowarzyszenie Innowatorów Wydziału Zarządzania UŁ

TERMINARZ TURNIEJU

O Akademii Przyszłości:

Akademia Przyszłości to siostrzany projekt Szlachetnej Paczki. Powstał w odpowiedzi na potrzeby dzieci, które wymagają indywidualnej opieki, aby radzić sobie z wszelkimi ograniczeniami i jak najlepiej rozwijać swój potencjał.

Dzieci objęte pomocą w ramach Akademii Przyszłości stają się samodzielne i pewne własnej wartości, odważnie stawiają kroki w środowisku szkolnym i realizują swoje marzenia. Każde dziecko zakwalifikowane do programu otrzymuje opiekę osobistego tutora, który wspiera je w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym.

Dzieci uczestniczą ponadto w szeregu wydarzeń towarzyszących, wizyt w firmach pod nazwą Fotel Prezesa i spotkań integracyjnych. Inauguracja każdej edycji Akademii Przyszłości w danym regionie odbywa się na uczelni wyższej, zaś zakończenie pracy w danej edycji to uroczysta podsumowująca rok szkolny Gala Sukcesów.

Koszt ufundowania 1 semestru zajęć dla 1 podopiecznego to 500 zł. Środki zebrane z wpisowego drużyn uczestniczących w Turnieju zostaną w całości przeznaczone na wsparcie Akademii Przyszłości.

Więcej informacji o Akademii Przyszłości 

Grają z nami:

 

 

 

Drużyna AZS UŁ Coffee Point 

 

Drużyna Happy Mix Food 

 

Drużyna Santander Universidades

 

 

 

Drużyna In Wood We Trust 

 

 

Drużyna Wydziału Zarządzania UŁ

 

Gramy dla:

Partnerzy wydarzenia:

 

 

 

Kontakt do organizatora:

Michał Wadzyński
tel.: 603 032 580
e-mail: michalwadzynski@uni.lodz.pl
Dział Administracji i Komunikacji WZ, pokój 117