Infrastruktura

Wydział Zarządzania zapewnia swoim studentom doskonałe warunki studiowania. Budynek Wydziału należy do najnowocześniejszych w grupie ośrodków akademickich.
Nasi studenci mają dostęp do:

  • Doskonale wyposażonych sal i auli wykładowych, w tym klimatyzowanych sal audytoryjnych, wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny oraz sal komputerowych
  • Zasobów informacyjnych zgromadzonych w bibliotece wydziałowej
  • Bezpłatnego Internetu na terenie Wydziału
  • Bezpłatnego parkingu przy budynku Wydziału
  • Punktów usługowych zlokalizowanych na Wydziale

Większość zajęć prowadzona jest z użyciem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Dla studentów na Wydziale przygotowanych jest ponad 200 stanowisk komputerowych, które są podłączone do lokalnej sieci komputerowej i posiadają dostęp do Internetu.

 

Sale do wynajęcia

Powierzchnia 16000 m2 oraz charakter działalności sprawiają, że Wydział dysponuje profesjonalną bazą przestrzeni szkoleniowych i konferencyjnych. Szeroki wybór nowoczesnych sal gwarantuje możliwość organizacji zarówno kameralnych spotkań i warsztatów, jak i wykładów, seminariów czy konferencji o znacznie większym zasięgu, adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Z kolei patio oraz przestronne korytarze, w których znaleźć się mogą stoiska promocyjne, umożliwiają realizację projektów o charakterze targowym i wystawienniczym (np. targi pracy, targi edukacyjne), a także bankietów czy sesji zdjęciowych.

Sale do wynajęcia - więcej informacji

 

Biblioteka

Do Biblioteki mogą zapisać się wyłącznie studenci i pracownicy Wydziału Zarządzania oraz studenci wybranych kierunków łączonych. Aby się zapisać, należy przedstawić dwa dokumenty: legitymację studencką (lub dowód osobisty) oraz umowę zawartą z Wydziałem Zarządzania na czas studiów (lub indeks – starsze roczniki).
 

 


Punkty usługowe

Bufet (poziom – 1)

w semestrze letnim r.a. 2022 nieczynny

Punkt ksero/kiosk (poziom-1)

 

Bankomat i wpłatomat (poziom -1)
Dostęp w godzinach pracy Wydziału

 

 

 

Internet na Wydziale

W budynku Wydziału Zarządzania można korzystać z Internetu łącząc się z siecią Wi-Fi:

  • dla gości oraz studentów: eduroam logując się na konto Active Directory (pracownicy: imie.nazwisko@wz.uni.lodz.pl, studenci: imie.nazwisko@edu.uni.lodz.pl).
  • dla pracowników wydziału: WZMobi logowanie również na konto Active Directory: imie.nazwisko@wz.uni.lodz.pl.