Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia udziału w II edycji projektu "Nakręć firmę". Spośród nich wybraliśmy trzy, które nagrodziliśmy realizacją materiałów filmowych - wizytówek prezentujących ich firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej o nagrodzonych? Zachęcamy do obejrzenia filmów:

O projekcie

"Nakręć firmę" to konkurs, w ramach którego wszyscy uczestnicy wezmą udział w wybranym przez siebie szkoleniu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci nagrania profesjonalnego filmu reklamowego swojej działalności biznesowej oraz promocji tego filmu na facebooku.

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania UŁ, którzy wyróżniają się przedsiębiorczością oraz inicjatywą w biznesie. 

Projekt, realizowany we współpracy z Santander Universidades, ma na celu upowszechnienie działań przedsiębiorczych wśród szerokiego grona odbiorców.

Korzyści dla uczestników

Dzięki udziałowi w projekcie Twoja firma:
- wzmocni wizerunek i rozpoznawalność jako profesjonalny partner biznesowy
- zyska nowe kanały dotarcia do klientów
- ma szansę na nagranie profesjonalnego filmu reklamowego.

A Ty:
- poszerzysz swoją wiedzę nt. prowadzenia małej firmy w trakcie dedykowanego szkolenia
- zdobędziesz nowe kontakty biznesowe w gronie uczestników projektu
- będziesz mógł podzielić się swoimi praktycznymi doświadczeniami w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

Uczestnicy

Jeżeli:

  • jesteś absolwentem lub studentem Wydziału Zarządzania UŁ
  • prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś jej współwłaścicielem
  • kontynuujesz rodzinne tradycje biznesowe

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i weź udział w projekcie!

Zapoznaj się z Regulaminem projektu

Firmy naszych studentów i absolwentów zgłoszone do udziału w II edycji:

INSPIRACJE – EVENTY & WESELA

to firma organizująca śluby, wesela, poprawiny oraz przyjęcia i uroczystości okolicznościowe, z naciskiem na początku działalności na małe uroczystości.
Rynek firm zajmujących się organizacją wesel i imprez okolicznościowych jest stosunkowo młody, jednak z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Z usług tego typu firm korzystają przede wszystkim ludzie zapracowani, zabiegani, niemający czasu do organizacji imprez. Druga potencjalna grupa, to osoby pracujące za granicą, które w Polsce bywają gościnnie. Jednak ze względu na to, że w Polsce mieszka większa część ich rodziny i znajomych decydują się na ślub lub inne imprezy w naszym kraju.
Zadaniem firmy jest sprostanie stawianym przez klientów warunkom, oczekiwaniom i marzeniom. Moja firma, to moja misja.
INSPIRACJE - to działalność świadcząca usługi polegające na koordynacji imprez i wesel. Wszystko zaczyna się od nawiązania kontaktów i pozyskania stałych firm: cateringowych, właścicieli sal weselnych, fotografów, kamerzystów czy zespołów weselnych oraz DJ’ów wraz z wodzirejami.
Jak mówi właścicielka firmy: Trendy ślubne i weselne przez cały czas zmieniają się i to co jest modne w tym sezonie, niekoniecznie musi być popularne w następnym. Dlatego postawiłam sobie za cel cykliczne dokształcanie się. Stąd w maju br. wzięłam udział w szkoleniu Konsultantów Ślubnych. Rola konsultanta imprez opiera się na dobrym zgraniu szeregu działań logistycznych. Muszę bowiem zgrać, wszystko na jeden dzień, tak aby każda czynność następowała po sobie płynnie i bez zakłóceń.

pokaż więcej

rentflatPOLAND.com

Historia tej firmy zaczęła się od projektu na zaliczenie jednych z zajęć na Wydziale Zarządzania... Obecnie zajmują się ogólnie rozumianym obrotem nieruchomościami, lecz głównie skierowanym do obcokrajowców.
Na terenie Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Trójmiasta świadczą usługi w zakresie pośrednictwa w najmie, kupnie, sprzedaży nieruchomości. Ponadto poszukują też okazji inwestycyjnych głównie dla klientów z Francji, Belgii oraz Luxemburga. Współpracują z kilkoma deweloperami na terenie Polski.

pokaż więcej

Total Security Group Sp. z.o.o.

Agencja ochrony Total Security Group Sp z o.o. zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy w branży ochroniarskiej posiadają bogate doświadczenie. Każdy z nich ma do dyspozycji profesjonalny sprzęt ochroniarski. Zapewniamy grupy interwencyjne, które są do dyspozycji całodobowo. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie Państwu najwyższej jakości usług, a przede wszystkim bezpieczeństwa.

Koncesjonowana Agencja Ochrony Mienia i Osób "Total Security" Group Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1991 roku w różnych formach prawnych. Od początku istnienia firmy ochroniarskiej stawiamy na skuteczną i dyskretną ochronę. Siedziba naszego biura znajduje się w Tuszynie, jednak teren naszego działania obejmuje całe województwo łódzkie (szczególnie miejscowości takie jak: Łódź, Rzgów, Czarnocin, Konstantynów Łódzki).

pokaż więcej

 

F.H.U. Alkazar

Firma zajmuje się produkcją okiennic aluminiowych. Wytwarzane przez nas produkty to zewnętrzne przesłony okienne, które dodają uroku budynkom mieszkalnym oraz użyteczności publicznej oraz są ważnym elementem architektonicznym przyczyniającym się do korzystnego bilansu energetycznego budynków. Stanowiąc osłonę od nadmiernego nasłonecznienia, wiatru, deszczu i hałasu są jednocześnie ozdobą cieszącą oko właścicieli.

pokaż więcej

Fundacja Football Academy Group (oddział Łódź Południe)

Football Academy Łódź Południe jest jednym z dynamicznie rozwijających się oddziałów w sieci szkółek piłkarskich Football Academy, działających na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Szkółka bazuje na angielskich metodach treningowych i organizacyjnych. Oddział powstał w kwietniu 2014 roku z inicjatywy trenera z licencją UEFA PRO - Grzegorza Wesołowskiego oraz jego syna Jakuba Wesołowskiego. Aktualnie oddział zrzesza około 130 dzieci w siedmiu grupach treningowych.

Oddział Łódź Południe stawia duży nacisk na profesjonalny rozwój umiejętności piłkarskich wszystkich dzieci, niezależnie od poziomu zaawansowania młodego adepta. Nie selekcjonujemy dzieci - uczymy grać w piłkę nożną.
 

pokaż więcej

Łazienka bez barier

Łazienka bez barier zajmuje się sprzedażą wanien z drzwiczkami dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Jej działalność skupia się w związku z tym wokół stałego poszukiwania odbiorców detalicznych oraz instytucjonalnych, prowadzenia działań promocyjnych , utrzymywania bezpośrednich relacji z klientami, obsługi zamówień, a także wsparcia producenta poprzez udzielanie zwrotnej informacji rynkowej, co skutkuje poszerzaniem i udoskonalaniem asortymentu.

pokaż więcej

Wisebit

Rosnąca popularność kryptowalut sprawia, że coraz więcej osób zainteresowanych jest aktywnym uczestnictwem w sieciach, na których opierają się nowoczesne waluty cyfrowe, poprzez udostępnianie swojej mocy obliczeniowej dla usprawniania ich działania. Udostępniający moc obliczeniową bierze udział w zatwierdzaniu transakcji w publicznej, rozproszonej księdze rachunkowej oraz w emisji jednostek kryptowalut. Proporcjonalnie do swojego wkładu w sieć, otrzymuje w zamian część prowizji od transakcji bądź część nowo wyemitowanych jednostek.
Wisebit świadczy kompleksowe usługi w zakresie konsultacji i doradztwa, a także budowy i stałej obsługi serwerów obliczeń rozproszonych, w szczególności obsługujących sieci peer-to-peer, na których opierają się kryptowaluty takie jak Bitcoin, Ethereum, ZCash, Monero etc., nazywanych potocznie „koparkami kryptowalut”. Zapewniamy profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonania, przekładającą się na stabilną oraz wydajną pracę maszyn, co ma bezpośrednie odwzorowanie w zyskach, jakie generują. Firma Wisebit stale pozyskuje klientów w obszarze instalacji terminali płatniczych kryptowalut. Jesteśmy w fazie alfa-testów wprowadzania usługi płatności walutami cyfrowymi w branży gastronomicznej.

pokaż więcej

Kontakt

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Dział Administracji i Komunikacji
Sekcja ds. promocji i kontaktów z biznesem
tel. 42 635 63 31, 42 635 63 41
e-mail: promocja.wz@uni.lodz.pl lub dariusz.duda@uni.lodz.pl