Aplikacja, przeznaczona dla osób studiujących na Wydziale Zarządzania UŁ, jest odpowiedzią na potrzeby studentów, którzy potrzebują dotrzeć do najważniejszych informacji, jednak w danym momencie nie mają dostępu do komputera.  WZmobi rozwiązuje problem odszukania danych – można to zrobić z każdego miejsca. Jedynym warunkiem jest posiadanie urządzenia mobilnego i dostępu do Internetu. Uruchomienie WZmobi jest dla nas ważnym elementem komunikacji. Planujemy rozwijać aplikację tak, aby oferowała jeszcze więcej możliwości naszym studentom – mówi Karolina Lewandowska z Wydziału Zarządzania UŁ.

WZmobi usprawnia dostęp do planów zajęć poszczególnych kierunków studiów (stacjonarnych i niestacjonarnych), pozwala na sprawne odszukanie kontaktu do wykładowcy oraz zapoznanie się z aktualnościami i wydarzeniami planowanymi na Wydziale. - Aplikacja WZmobi jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android od wersji 4.1 oraz iOS 10.0 lub nowszym. Powstała na innowacyjnej platformie Shoutem z USA, której jesteśmy partnerami w Polsce. Aplikacją mobilną można w łatwy sposób zarządzać z poziomu przeglądarki internetowej bez potrzeby ingerowania w kody przez programistów. Można również tworzyć komunikaty „push notification”, które pojawiają się natychmiast na ekranie smartfonów – mówi Piotr Komorowski z firmy Velg, która była pomysłodawcą i odpowiadała za publikację aplikacji w Google Play i App Store.

Wspólny projekt z firmą Velg, który będzie stale rozwijany, jest kolejnym przykładem współpracy Wydziału Zarządzania z biznesem. Aplikacja WZmobi jest efektem nawiązania współpracy z firmą Velg - ekspertem w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań mobilnych dla firm. 

iOS - https://itunes.apple.com/ph/app/wzmobi/id1437385014?mt=8&ign-mpt=uo%3D2
Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.apps.n78828