Infrastruktura

Wydział Zarządzania zapewnia swoim studentom doskonałe warunki studiowania. Budynek Wydziału należy do najnowocześniejszych w grupie ośrodków akademickich.
Nasi studenci mają dostęp do:

  • Doskonale wyposażonych sal i auli wykładowych, w tym klimatyzowanych sal audytoryjnych, wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny oraz sal komputerowych
  • Zasobów informacyjnych zgromadzonych w bibliotece wydziałowej
  • Bezpłatnego Internetu na terenie Wydziału
  • Bezpłatnego parkingu przy budynku Wydziału
  • Punktów usługowych zlokalizowanych na Wydziale

Większość zajęć prowadzona jest z użyciem nowoczesnego sprzętu multimedialnego. Dla studentów na Wydziale przygotowanych jest ponad 200 stanowisk komputerowych, które są podłączone do lokalnej sieci komputerowej i posiadają dostęp do Internetu.

 

Sale do wynajęcia

Powierzchnia 16000 m2 oraz charakter działalności sprawiają, że Wydział dysponuje profesjonalną bazą przestrzeni szkoleniowych i konferencyjnych. Szeroki wybór nowoczesnych sal gwarantuje możliwość organizacji zarówno kameralnych spotkań i warsztatów, jak i wykładów, seminariów czy konferencji o znacznie większym zasięgu, adresowanych do szerokiego grona odbiorców. Z kolei patio oraz przestronne korytarze, w których znaleźć się mogą stoiska promocyjne, umożliwiają realizację projektów o charakterze targowym i wystawienniczym (np. targi pracy, targi edukacyjne),
a także bankietów czy sesji zdjęciowych.

Sale do wynajęcia - więcej informacji

 

Biblioteka

Do Biblioteki mogą zapisać się wyłącznie studenci i pracownicy Wydziału Zarządzania oraz studenci wybranych kierunków łączonych. Aby się zapisać, należy przedstawić dwa dokumenty: legitymację studencką (lub dowód osobisty) oraz umowę zawartą z Wydziałem Zarządzania na czas studiów (lub indeks – starsze roczniki).
 

 

__________________________________

Punkty usługowe

Bufet (poziom – 1)
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 8.00-17.00
Sobota - niedziela 9.00-16.00

Bufet HappyMixFood

Pracownia ksero/kiosk (poziom-1)
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 9.00-17.00
Sobota – niedziela 9.00-16.00

Bankomat i wpłatomat (poziom -1)
Dostęp w godzinach pracy Wydziału

 

 

__________________________________

Internet na Wydziale

W budynku Wydziału Zarządzania można korzystać z Internetu w dwojaki sposób: łącząc się z siecią Wi-Fii eduroam lub HotSpot lub używając jednego z kiosków internetowych.
 

__________________________________

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego uczestniczy w programie licencjonowania Microsoft DreamSpark Premium. Uczestnicy programu, pracownicy naukowi i dydaktyczni oraz studenci wydziału mogą uzyskać darmowe kopie części oprogramowania firmy Microsoft (systemy operacyjne, część pakietów biurowych, serwery oraz oprogramowanie do tworzenia aplikacji). Pozyskane oprogramowanie można używać tylko do celów edukacyjnych.
 

  

__________________________________

Skanery antywirusowe

Dla naszych studentów i sympatyków udostępniamy bezpłatne skanery antywirusowe. Pamiętajmy, że regularne skanowane komputera jest podstawą bezpieczeństwa naszych danych.
 

 

__________________________________

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem dotyczącym zasad postępowania w sytuacji zagrożenia terroryzmem.

Ogólne zasady "Jak zachować się w sytuacji zagrożenia terroryzmem"