O projekcie

"Nakręć firmę" to konkurs, w ramach którego wszyscy uczestnicy wezmą udział w wybranym przez siebie szkoleniu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci nagrania profesjonalnego filmu reklamowego swojej działalności biznesowej oraz promocji tego filmu na facebooku.

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania UŁ, którzy wyróżniają się przedsiębiorczością oraz inicjatywą w biznesie. 

Projekt, realizowany we współpracy z Santander Universidades, ma na celu upowszechnienie działań przedsiębiorczych wśród szerokiego grona odbiorców.

Korzyści dla uczestników

Dzięki udziałowi w projekcie Twoja firma:
- wzmocni wizerunek i rozpoznawalność jako profesjonalny partner biznesowy
- zyska nowe kanały dotarcia do klientów
- ma szansę na nagranie profesjonalnego filmu reklamowego.

A Ty:
- poszerzysz swoją wiedzę nt. prowadzenia małej firmy w trakcie dedykowanego szkolenia
- zdobędziesz nowe kontakty biznesowe w gronie uczestników projektu
- będziesz mógł podzielić się swoimi praktycznymi doświadczeniami w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej

Uczestnicy

Jeżeli:

  • jesteś absolwentem lub studentem Wydziału Zarządzania UŁ
  • prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś jej współwłaścicielem
  • kontynuujesz rodzinne tradycje biznesowe

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy i weź udział w projekcie!

Zapoznaj się z Regulaminem projektu

Firmy naszych studentów i absolwentów zgłoszone do udziału w II edycji:

Fundacja Football Academy Group (oddział Łódź Południe)

Football Academy Łódź Południe jest jednym z dynamicznie rozwijających się oddziałów w sieci szkółek piłkarskich Football Academy, działających na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Szkółka bazuje na angielskich metodach treningowych i organizacyjnych. Oddział powstał w kwietniu 2014 roku z inicjatywy trenera z licencją UEFA PRO - Grzegorza Wesołowskiego oraz jego syna Jakuba Wesołowskiego. Aktualnie oddział zrzesza około 130 dzieci w siedmiu grupach treningowych.

Oddział Łódź Południe stawia duży nacisk na profesjonalny rozwój umiejętności piłkarskich wszystkich dzieci, niezależnie od poziomu zaawansowania młodego adepta. Nie selekcjonujemy dzieci - uczymy grać w piłkę nożną.
 

pokaż więcej

Łazienka bez barier

Łazienka bez barier zajmuje się sprzedażą wanien z drzwiczkami dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Jej działalność skupia się w związku z tym wokół stałego poszukiwania odbiorców detalicznych oraz instytucjonalnych, prowadzenia działań promocyjnych , utrzymywania bezpośrednich relacji z klientami, obsługi zamówień, a także wsparcia producenta poprzez udzielanie zwrotnej informacji rynkowej, co skutkuje poszerzaniem i udoskonalaniem asortymentu.

pokaż więcej

Wisebit

Rosnąca popularność kryptowalut sprawia, że coraz więcej osób zainteresowanych jest aktywnym uczestnictwem w sieciach, na których opierają się nowoczesne waluty cyfrowe, poprzez udostępnianie swojej mocy obliczeniowej dla usprawniania ich działania. Udostępniający moc obliczeniową bierze udział w zatwierdzaniu transakcji w publicznej, rozproszonej księdze rachunkowej oraz w emisji jednostek kryptowalut. Proporcjonalnie do swojego wkładu w sieć, otrzymuje w zamian część prowizji od transakcji bądź część nowo wyemitowanych jednostek.
Wisebit świadczy kompleksowe usługi w zakresie konsultacji i doradztwa, a także budowy i stałej obsługi serwerów obliczeń rozproszonych, w szczególności obsługujących sieci peer-to-peer, na których opierają się kryptowaluty takie jak Bitcoin, Ethereum, ZCash, Monero etc., nazywanych potocznie „koparkami kryptowalut”. Zapewniamy profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonania, przekładającą się na stabilną oraz wydajną pracę maszyn, co ma bezpośrednie odwzorowanie w zyskach, jakie generują. Firma Wisebit stale pozyskuje klientów w obszarze instalacji terminali płatniczych kryptowalut. Jesteśmy w fazie alfa-testów wprowadzania usługi płatności walutami cyfrowymi w branży gastronomicznej.

pokaż więcej

Kontakt

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Dział Administracji i Komunikacji
Sekcja ds. promocji i kontaktów z biznesem
tel. 42 635 63 31, 42 635 63 41
e-mail: promocja.wz@uni.lodz.pl lub dduda@wz.uni.lodz.pl