Prezentacja kół naukowych sKOŁOwanie na Wydziale Zarządzania UŁ

24 października 2019 r. w godzinach 11.30-15.30 na patio Wydziału Zarządzania odbędzie się prezentacja kół naukowych oraz organizacji studenckich. 

Koła naukowe przygotowują prezentację multimedialną dotyczącą planowanych projektów w formacie ppt (5 slajdów), którą przesyła do 22 października 2019 r. na adres ewelina.jaworska@uni.lodz.pl 

Prezentacje będą wyświetlane zbiorczo na ekranie na patio Wydziału Zarządzania UŁ. 

Dlaczego warto przyjść na sKOŁOwanie? Zobaczcie sami, jak przed poprzednią edycją wydarzenia zachęcali do udziału w nim członkowie wydziałowych kół naukowych:

Daj się wkręcić w sKOŁOwanie

Tak o wydarzeniu mówią jego uczestnicy:

SKN FEIM:

"sKOŁOwanie pozwala pokazać choć część działalności studenckich kół naukowych. Dzięki temu wydarzeniu każdy student ma okazję podejść do członków organizacji i po prostu pogadać o tym, czym się zajmują, co ich interesuje, jakie szanse na rozwój oferują. Promocja działalności, szansa na poznanie nowych ludzi i świetna zabawa - to wszystko zawdzięczamy sKOŁOwaniu!"

SKN Uni-Logistics:

"Regularnie organizowane na Wydziale Zarządzania UŁ prezentacja kół naukowych i organizacji studenckich dla naszego koła jest bardzo potrzebnym i ciekawym doświadczeniem. Dzięki takiej inicjatywie studenci mogą dołączyć do kół naukowych lub organizacji po to, aby rozwijać swoje zainteresowania związane z kierunkiem studiów. Ważne jest to, iż na spotkaniach kół oraz organizacji mamy możliwość zdobycia wiedzy praktycznej poprzez: kontakt ze starszymi, bardziej doświadczonymi kolegami; wizyty w firmach czy też udział w konferencjach. A my jako członkowie koła możemy zaprezentować działania jakie aktualnie realizujemy i przedstawić obszary zainteresowania naszych członków. Zdobywamy również doświadczenie z prezentacji naszej organizacji i umiejętności związane z zainteresowaniem naszą ofertą potencjalnych kandydatów do koła."

SKN Globalni:

"Prezentacja kół naukowych jest niezwykle istotnym wydarzeniem życia uczelnianego, ponieważ pozwala ona podzielić się osiągnięciami koła ze środowiskiem studenckim. Daje również możliwość zainspirowania naszych rówieśników do działań i pokazania im, że okres studiowania, to nie tylko nauka, ale również realizowanie ciekawych projektów, nawiązywanie kontaktów, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a także zdobywanie praktycznych umiejętności i nowych kompetencji. Prezentacja kół naukowych to też pierwszy krok do rekrutacji nowych członków koła, którzy wnoszą wiele pozytywnej energii i kreatywnych pomysłów, co poszerza horyzonty i napędza działalność całej organizacji."