LIVE'Y ONLINE

 

OPEN HOUSE 

Programów Edukacji Menedżerskiej na Wydziale Zarządzania UŁ

godz. 14.00
 

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego ma przyjemność zaprosić wszystkie osoby zainteresowane rozwojem swoich kompetencji menedżerskich na spotkanie informacyjne dotyczące Programów Edukacji Menedżerskiej realizowanych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Omówimy i zaprezentujemy Państwu:

 • Polsko-Amerykański Program Studiów MBA, najbliższą XXIV edycję,
 • Program Rozwoju Leaderów - nowy program, powstały przy współpracy wykładowców UŁ i EY Academy of Business oraz
 • Studium Menedżerskie Mini MBA®.


SPOTKANIE OTWARTE Akademia Biznesu 4.0

"Cyfrowo zautomatyzowany biznes"

godz. 15.00

 • Jak wykorzystać potencjał technologii, by osiągnąć sukces rynkowy?

 • Czym są tak naprawdę soft roboty i jakie mogą przynieść konkretne korzyści?

 • Czy mój biznes na to stać?

 • Jakich umiejętności i kompetencji potrzebuję, by skutecznie inicjować i przeprowadzać cyfrowe zmiany?

Weź udział w naszym spotkaniu i dowiedz się, co do powiedzenia mają nasi eksperci!
 

Obecna rzeczywistość rynkowa wymaga odważnego spojrzenia na biznes i zachodzące w nim procesy. Coraz bardziej „inteligentna” automatyzacja pozwala redukować koszty, skracać czas realizacji szeregu czynności operacyjnych, lepiej rozumieć potrzeby klientów, poprawiać ich doświadczenia nabywcze i zwiększać poziom zaufania wobec nas. To co pozornie nieosiągalne, staje się realne. O sukcesie nie decyduje jednak jedynie branża, posiadane środki finansowe czy wielkość firmy. Kluczowa staje się umiejętność balansowania między maksymalizacją poziomu obecnej zyskowności i kształtowaniem jej wartości na przyszłość.
 
Celem panelu jest:
 • określenie roli automatyzacji i robotyzacji w działalności przedsiębiorstw, zwłaszcza tych małych;
 • wskazanie największych wyzwań wynikających z obserwowanych zmian – od robotic process automation ku digital process automation;
 • identyfikacja roli liderów w rozwoju firm w cyfrowym świecie.
 
Jak wykorzystać potencjał technologii, by osiągnąć sukces rynkowy?
Czym są tak naprawdę soft roboty i jakie mogą przynieść konkretne korzyści?
Czy mój biznes na to stać?
Jakich umiejętności i kompetencji potrzebuję, by skutecznie inicjować i przeprowadzać cyfrowe zmiany?
 
Na te pytania odpowiedzą eksperci biorący udział w panelu, od lat związani z branżą automatyzacji i robotyzacji:
Magdalena Adamczewska (Digital Teammates), Kinga Chelińska-Barańska (Digital Workforce), Konrad Jakubiec (Mindbox Group).
 
Panel poprowadzi dr Dominika Kaczorowska-Spychalska, dyrektor Centrum Mikser Inteligentnych Technologii Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Link do spotkania zostanie przekazany w wiadomości mailowej osobom zarejestrowanym.


SEMINARIUM

Restartuj swój biznes. Ekonomia „ograniczonego uścisku”

godz. 16.00

Ograniczone uściski, utrzymywanie dystansu, stosowanie środków ochrony zdrowia i bezpieczeństwa to tylko część zaleceń ekspertów, które mają uchronić nas od rozprzestrzeniania się wirusa na świecie.

To także współczesna rzeczywistość społeczno-gospodarcza zmieniona przez Covid-19 charakteryzująca się nisko-dotykowymi interakcjami ludzkimi, trwałymi zmianami w środowisku pracy, nowymi wzorcami konsumpcji, rozrywki, opieki zdrowotnej czy też nauki.

Celem seminarium jest przyjrzenie się bliżej, w jaki sposób współczesne organizacje przystosowują się do nowych realiów rynkowych opartych o ograniczone fizyczne kontakty, zwiększone zaangażowanie cyfrowe klientów poszukujących angażujących doświadczeń społecznych, które wzmacniają równocześnie ich bezpieczeństwo.

Spotkanie koncentruje się wokół trzech problemów:

 • wizji organizacji przyszłości, która wraz z technologią zmienia formę i przestrzeń dla ludzkiej pracy,
 • wskazania na psychologiczne zachowania człowieka w scyfrowanym środowisku biznesu,
 • poszukiwania rozwoju firm i recepty na sukces w środowisku zakłóceń, ulotnych sytuacji i niestabilnych warunków gospodarczych.

Spotkanie dotyka także zagadnień identyfikowania swojego biznesu na nowo, gotowości do podjęcia zmiany, gdzie wspólnym mianownikiem są technologia, innowacje i metody zarządzania pozwalające na budowanie i skalowanie współczesnych firm.

W seminarium wezmą udział: dr Artur Modliński, kierownik Centrum Badań nad Sztuczną Inteligencją i Cyberkomunikacją; Maciej Orłoś, dziennikarz, trener EY Academy of Business; Patrycja Sławuta, MA, PhD(c) Psych, behawiorystka.

Partner spotkania:

Istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Oferuje szkolenia ukierunkowane na rozwój kadry menedżerskiej, pracowników, zespołów i organizacji.

Sponsorzy spotkania:

Digital Workforce to zaufany doradca i wiodący na świecie niezależny dostawca usług inteligentnej automatyzacji na skalę przemysłową. Jego klientami są największe instytucje finansowe, jak banki czy firmy ubezpieczeniowe, a także firmy produkcyjne, logistyczne, centra usług wspólnych, instytucje rządowe i szpitale. Digital Workforce przeprowadza pełną analizę procesów biznesowych. Pomaga w zbudowaniu struktur wokół RPA i IPA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie chcą przejmować obowiązków związanych z późniejszą obsługą pracowników cyfrowych, firma posiada platformę w chmurze, dzięki której utrzymuje zautomatyzowane procesy i implementuje zmiany. Wprowadza również własne, innowacyjne rozwiązania, takie jak SAP Automation Creator czy Roboshore. Założona w 2015 roku, firma Digital Workforce zatrudnia obecnie ponad 240 specjalistów IA w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii.

Mindbox jest spółką technologiczną. Specjalizujemy się w wykorzystaniu zaawansowanych technologii do osiągnięcia celów biznesowych Klientów. Technologię traktujemy utylitarnie, jako narzędzie służące osiągnieciu celu. Dzięki rzetelności i proaktywnemu podejściu naszych konsultantów inicjalne projekty zazwyczaj przekształcają się w długofalową współpracę.
Mindbox od lat dostarcza szeroki zakres usług wspierając Klientów w cyfrowej transformacji. Wyróżniliśmy cztery strategiczne obszary, w ramach których oferujemy nasze usługi:

 • / Intelligent Process Automation – automatyzacja procesów biznesowych przy użyciu inteligentnych technologii (RPA, OCR i AI)
 • / Automated ERP – wdrażamy, dostosowujemy, optymalizujemy i utrzymujemy u Klientów z całego świata elastyczny, bezpieczny i otwarty ERP dla średniej wielkości firm produkcyjnych i dystrybucyjnych
 • / Mindworkers – outsourcing usług IT - zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów
 • / Cloud Native – budujemy zintegrowane, zrównoważone i otwarte środowiska CI/CD oparte o kontenery umożliwiające bezpieczne i częstsze dostarczanie sprawdzonych zmian w kodzie aplikacji.

Po rejestracji każda osoba otrzymuje linki do spotkań. Udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.