WEBINAR

Czy Agile to coś nieuniknionego? Czy tradycyjne metody zarządzania mają sens?

02.03.2021, 19.00-20.00

Zarządzanie projektami jest podejściem w biznesie, które zwiększa efektywność pracy poprzez realizację założonych celów i opracowanych planów. Jest narzędziem motywowania zespołów ludzkich do pracy poprzez przydzielanie zadań i krótkich horyzontów czasowych ich realizacji.
Chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie realizować projekty w ramach różnorodnych zespołów projektowych, wykorzystując tradycyjne oraz nowoczesne metody i narzędzia zarządzania?
Zapraszamy na trzecie spotkanie w ramach cyklu webinarów Zarządzanie projektami! Tematem przewodnim będą nowoczesne vs tradycyjne metody zarządzania.

 

Szczegółowy program spotkania:

  1. Zwinnie czyli jak?
  2. Tradycyjnie czyli jak?
  3. Słowo klucz to zmiana. Ale nie tylko. Jakie jest drugie kluczowe słowo?
   

Nasz ekspert:

Robert Gondzia

Project Manager, HR Manager, Event Manager, Trener 

Zajmuje się projektami od kilkunastu lat, z sukcesem współtworzył, bądź realizował projekty z różnych obszarów, w tym HR, IT, PR, marketing oraz inwestycyjne. 
Doświadczenie zawodowe budował w administracji publicznej oraz w biznesie. Posiada certyfikację IPMA D oraz Prince 2. Założyciel Łódzkiej Grupy Regionalnej IPMA Polska oraz Stowarzyszenia "Zaprojektowani", które budują przestrzeń dla wymiany doświadczeń szeroko rozumianego podejścia projektowego.
Obecnie Kierownik Działu Organizacyjnego ds. Rozwoju i Projektów HR w Rossmann Polska. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Zarządzania na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalizacja Rachunkowość i Zarządzanie Finansami.

Udział jest bezpłatny!